Yasemin Almanya Schwabach güzeli seçildi

Almanya’nın altın şehri olarak anılan Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kentinde ilk kez yapılan güzellik yarışmasında, 24 Yaşındaki Yasemin Schmidt, birinci seçilerek tacını taktı. Finale kalan 12 yarışmacı içinde jüriden en fazla oyu alan Yasemin’in annesi Türk, babası Alman.

Almanya 18 Aralık 2017 22:48
Yasemin Almanya Schwabach güzeli seçildi
-A +A

Almanya’nın altın şehri olarak anılan  Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kentinde ilk kez yapılan güzellik yarışmasında, 24 Yaşındaki Yasemin Schmidt, birinci seçilerek tacını taktı. Finale kalan 12 yarışmacı içinde jüriden en fazla oyu alan Yasemin’in annesi Türk, babası Alman.

Miss Roth unvanı da var

Yasemin Schmidt, daha önce de 2015 yılında Miss Roth unvanını alarak güzelliğini tescil ettirmişti. Yasemin yine Miss Bamberg ile Miss Franken 3.güzelliği bulunuyor. Yaseminin hobileri arasında Modellik, model koçluğu, oyunculuk bale ve yazarlık bulunuyor.

Kitap yazdı

Yasemin’in Almanca yazdığı “Natürlich nur İCH“ adlı bir kitabı bulunuyor. Kitabında   kendisine ve özellikle Türklere karşı ön yargı ve anılarını anlatıyor. Yasemin, küçüklüğünde, esmer oluşu kahverengi  göz ve saçlarının bulunması, yarı Türk, yarı Alman olması dolayısıyla ayrımcılığa uğradığını anlatıyor. Bu yüzden bir müddet Annesinin memleketi  İzmir’de yaşadığını ve orada okula gittiğini dillendiren Yasemin Scmidt, dönüşünde ise sorun yaşamadığını yazmış.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Anket

CHP'nin başına kim gelmeli

CHP'nin başına kim gelmeli

  • Kemal Kılıçdaroğlu : 1 Oy (%6)

  • Muharrem ince : 17 Oy (%94)

Duyurular
Arşiv